Hakkımızda

Bu sayfada aradığınız bilgiye ulaşamazsanız, lütfen bize yazın...

Biz ve Sitemiz

piniGO Nedir Ve Arkasında Kimler Var?
PiniGO, ücretsiz kargo, eşsiz indirimli fırsat ürünleri gibi benzersiz fırsatları içeren bir internet hizmetidir. Pinimob Mobilya ve Aydınlatma Ltd.Şti. 'in  tescilli markası olan PiniGO, müşteri memnuniyetini en önde tutan bir ekibin, yıllardır  çok önemli e-ticaret sitelerinin arka planında edindikleri tecrübelerinin yansımasıdır. PiniGO.com hakkındaki tarafsız görüşleri, yorumları ve üye tecrübelerini, bağımsız forumlardan ve web sitelerinden de takip edebilirsiniz.
Kurumsal Bilgilerimiz
Pinimob Mobilya ve Aydınlatma Ltd.Şti.
Yavuz Sultan Selim Mah. Dr. Sadık Ahmet Cad. No:24/1
Fatih - İSTANBUL
WhatsApp : 0532 360 33 59
Vergi Dairesi : Fatih
Vergi Numarası : 7300726055
Bize ulaşın
Adres :
Fatih - İSTANBUL
WhatsApp : 0532 360 33 59


E-posta :
info@pinigo.com
Sizinle daha kesintisiz ve doğru iletişim kurabilmemiz için ,7/24, site sayfalarımızın en üstünde yer alan Bize Yazın bölümünü kullanabilirsiniz

Güvenlik
Sitemizin güvenliği, COMODO EV SSL ile sağlanmaktadır. Bunu görebilmek için site sayfalarımızın sol alt köşesindeki COMODO kilit resmine tıklayabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memuniyeti İlkemiz
Müşteri Memnuniyeti İlkemiz, insiyatif seçeneğimizi, üye memnuniyeti tarafında kullanmak ve elektronik ticaret yasalarının satıcı ve müşteri arasında ön gördüğü sınırları ve kuralları, yine aynı yönde genişletmektir.

Hızlı Teslimat
piniGO olarak, elimizde stoğu olmayan ürünleri satmıyoruz. Dolayısı ile, haftaiçi 14:00' a kadar verdiğiniz siparişleriniz aynı gün, Cuma 14:00 ve tüm haftasonu verdiğiniz siparişler (Kargo Firmaları Haftasonu çalışmadığı için), 16 saat sonraki iş gününde Kargo' ya teslim edilir.

Sipariş

piniGO' ya nasıl üye olabilirim?
Eğer halen üye olmadı iseniz, sitemizin sayfalarının en üst sağ köşesindeki "Üye Ol" linkini tıklayarak, Üye Kayıt Formuna ulaşabilirsiniz, sadece 1-2 dakikanınızı alacak bu işlem sonrasında piniGO keyfini yaşabilirsiniz.

Hangi ödeme seçeneklerini kullanabilirim?
Sitemizde , Kredi Kartı, Havale/EFT seçenekleri ile ödeme yapabilirsiniz. Seçili Ürünlerimizde Kapıda Ödeme ile siparişi verebilirsiniz. Sitemizden yaptığınız alışverişler, kredi kartı ekstrenizde "İYZİCO" olarak gözükecektir.

Siparişimi nasıl takip edebilirim?

Siparişlerinizin ayrıntılarını görmek veya üyeliğiniz ile ilgili işlemleri yapabilmek için, sitemize "Üye Girişi" linkini kullanarak giriş yapmalısınız. Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra, sitemizdeki sayfaların en üst sağ köşesinde, üye olurken girdiğiniz ad ve soyadınızı içeren bir link belirecektir. Bu linki kullanarak, hesabınız ve siparişleriniz ile ilgili bütün bilgilere ulaşabilirsiniz.

İPTAL/İADE

Siparişimi nasıl iptal edebilirim?
Siparişiniz kargoya verilmedi ise, sitemizin 7/24 "Bize Yazın" bölümünden veya haftaiçi 09:00-17:00 saatleri arası +90 505 154 03 25 no'lu whatsapp hattından bize ulaşarak siparişinizin iptalini sağlayabilirsiniz. Para iadeniz ise 1-5 gün içinde gerçekleştirilecektir.
İade Şartları
Sitemizden almış olduğunuz ürününüzü, teslimat tarihinden itibaren 14 günlük süre içerisinde, orjinal kutu ve/veya ambalajı ve ürünle beraber gelen tüm aksesuar ve belgeleri ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olacak şekilde iade edebilirsiniz. İade sürecini başlatmak ve sorun yaşamamak için, öncellikle Müşteri Hizmetlerimize ulaşınız, ekibimiz yapılması gerekenler konusunda sizi yönlendirecektir.